Pufa NOLLA Tkanina Matt Velvet 99 Czarna Pikowana Kwadratowa Welurowa Podnóżek Glamour

Nolla_pufa-podnóżek-kwadratowa-pikowana-tkanina matt velvet 99-czarna.webp
  • nowość
Dostępność: dostępny na zamówienie
Czas realizacji: PRODUKCJA 3-4 tygodnie + dostawa
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 345,00 zł

Cena regularna:

345.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 30 pkt [?]

towar niedostępny

DODAJ DO ULUBIONYCH
Producent: ELTAP

Opis

Pufa NOLLA

Pufa NOLLA to stylowa i funkcjonalna pufa tapicerowana, która doskonale odnajduje się w nowoczesnych oraz klasycznych wnętrzach. Ten niepozorny mebel jest prawdziwym kameleonem aranżacyjnym — w jednej chwili może służyć jako wygodny podnóżek, w drugiej jako dodatkowe siedzisko dla gości, a w razie potrzeby również jako praktyczny stolik pomocniczy.

Kwadratowa forma o wymiarach 40x40 cm sprawia, że pufa NOLLA idealnie pasuje zarówno do przestronnego salonu, jak i mniejszych pomieszczeń, takich jak sypialnia czy przedpokój. Mebel wykonano z litego drewna oraz solidnej płyty meblowej, co gwarantuje trwałość i stabilność na lata. Tapicerowana wysokiej jakości tkaninami, pufa oferuje szeroki wybór kolorów, dzięki czemu łatwo dopasować ją do indywidualnego stylu wnętrza. Komfort użytkowania zapewnia siedzisko wypełnione pianką HR o wysokiej gęstości, które doskonale sprawdza się zarówno podczas siedzenia, jak i odpoczynku z uniesionymi nogami.

Pikowane siedzisko nadaje pufie eleganckiego charakteru i sprawia, że całość prezentuje się niezwykle estetycznie, mimo swojej minimalistycznej formy, a także wprowadza nutę stylu GLAMOUR.

Pufa NOLLA to nie tylko praktyczny element wyposażenia, ale również stylowy akcent dekoracyjny, który wnosi do wnętrza przytulność i nowoczesny design. Doskonale sprawdzi się jako pufa do salonu, pufa do sypialni lub funkcjonalny dodatek w przedpokoju, oferując komfort, na który zasługujesz każdego dnia.

 
Tkanina:
 
Matt Velvet 99 Czarna: https://www.davis.pl/kolekcja/matt-velvet/
  • Welur / velvet
  • Wodoodporna
  • Przyjazna dla zwierząt
  • Przyjemna w dotyku
  • Elegancki wygląd
  • Nie cieniuje
 
 Cechy:
  • Siedzisko: pianka HR
  • Nóżki czarne, tworzywo sztuczne
  • Kwadratowa
  • Wysoka jakość wykonania
 
Wymiary:
  • Szerokość: 40 cm
  • Głębokość: 40 cm
  • Wysokość: 41 cm
  • Wysokość nóżek: 1 cm 

 

Dodatkowe informacje:

  • Możliwość wykonania w innej tkaninie, prosimy o kontakt telefoniczny.
  • Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
  • Tolerancja wymiarów wynosi +/- 3%
  • W przypadku zamówień pobraniowych prosimy o wpłatę 30% zaliczki.
  • Produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie, co wyklucza możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
  • Do każdego zamówienia podchodzimy z największym zaangażowaniem i troską, tak aby Twoje nowe meble były perfekcyjne w każdym calu!
  • W razie pytań skontaktuj się z nami!

Dane techniczne

Głebokość 40-49
Szerokość 40-49

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
KORNELO MEBLE MATEUSZ WIERZBA |
ul. Handlowa 13 |
98-400 Wieruszów|
woj. łódzkie |
tel: 577 969 394 |
tel: 881 344 773 |
email: sklep@kornelomeble.pl |
NIP: 9970138488
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium