Szafka rtv 200 cm

Szafka RTV 200 cm – ład we wnętrzu

Szafka RTV pozwala nam mieć wszystkie sprzęty w jednym miejscu, co korzystnie wpływa na wygląd pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu salon jest bardziej harmonijny i uporządkowany.

Czy warto mieć szafkę RTV 200 cm?

Nowoczesne szafki RTV są doskonale przemyślane i skonstruowane – w taki sposób, by można było zgrabnie ukryć w nich wszystkie niezbędne, ale mało estetyczne kable. W szufladach możemy także przechowywać piloty oraz wiele innych drobiazgów niekoniecznie związanych z obsługą sprzętu. Mogłoby się wydawać, że szafka RTV to mebel, bez którego można się obejść – jednak nie warto. W nowocześnie urządzonych wnętrzach na wagę złota są meble wielofunkcyjne, a do właśnie takich zalicza się szafka RTV 200 cm. Chociaż jest niska i nierzucająca się w oczy, to jej długość i liczne szuflady, w które jest wyposażona, pozwala na przechowanie wielu drobiazgów.

Szafka RTV 200 cm z lamelami – aranżacyjny hit

Wygląd szafek RTV przez lata ulegał licznym zmianom – ich design musi bowiem współgrać z wciąż unowocześnianym sprzętem. Dla osób, które chcą podążać za nowoczesnymi trendami i być zawsze na czasie, są przeznaczone szafki RTV z lamelami. Te pionowe listwy dekoracyjne to hit ostatnich sezonów, ale wszystko wskazuje na to, że zostaną one z nami na dłużej. Lamelowe meble doskonale pasują do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych czy urządzonych w stylu japońskim.

Szafki RTV o szerokości 200 cm to znaczący element wyposażenia salonu. Telewizor zazwyczaj umieszczamy w centralnym punkcie pokoju, dlatego szafka będzie zawsze w zasięgu naszego wzroku.

Szafka RTV 200 cm – dla miłośników minimalizmu

W nowocześnie, z prostotą i minimalistycznie zaaranżowanym salonie szafka RTV 200 cm może być jednym z niewielu mebli, dlatego jej wyboru powinniśmy dokonać z rozwagą. Szafka RTV o tej szerokości z powodzeniem zastąpi kilka innych mebli, które w salonie mogłyby zająć dużo cennej przestrzeni. Nowoczesne szafki są wyposażone w szuflady, półki czy schowki, w których ukryjemy wszystko to, co chcemy mieć na co dzień pod ręką. Na szafce RTV, która będzie głównym meblem w salonie, spoczywa więc duża odpowiedzialność, bowiem musi być nie tylko funkcjonalna, ale też w dobrym stylu i wysokiej jakości. Wszystkie te cechy łączą w sobie szafki RTV oferowane przez nasz sklep. Klienci znajdą tu szafki dla siebie niezależnie od tego, w jakim stylu urządzone są ich wnętrza.

Zacznij od szafki RTV

Wybranie szafki do salonu to dobry początek urządzania tego wnętrza. Kupując ten mebel, musimy wziąć pod uwagę kilka czynników, aby spełniła ona wszystkie nasze wymagania:

  • szerokość szafki powinna być dopasowana do rozmiaru telewizora – swoje zadanie wypełni perfekcyjnie, jeżeli będzie od niego szersza o co najmniej jedną trzecią. Zapewni to stojącemu telewizorowi bezpieczeństwo i stabilność. Tej szerokości szafka pozwoli też zachować w pomieszczeniu odpowiednie proporcje;
  • wysokość szafki również ma znaczenie – ustawiony na niej telewizor powinien być na wysokości naszych oczu, abyśmy mogli go oglądać w komfortowej, wygodnej pozycji;
  • szafkę umieszczamy zazwyczaj w centralnym punkcie salonu, dlatego ważne jest, aby cieszyła oko ciekawym designem i była odpowiednio dopasowana do stylu wnętrza.

Szafka RTV 200 cm – czarna czy biała?

W naszym sklepie oferujemy bogaty wybór szafek RTV bardzo różnorodnych pod względem stylu, rozmiarów i wykorzystanych do ich produkcji materiałów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby mebel ten spełniał najwyższe wymagania, to dobrym wyborem będzie szafka RTV 200 cm – biała rozjaśni wnętrze, czarna doda mu elegancji, a ta w naturalnym kolorze drewna uczyni wnętrze przytulnym. Zabawa kolorem ma duży wpływ na to, jak odbieramy ogół wystroju wnętrza. Sprzęty możemy zestawiać ze sobą na zasadzie kontrastu lub tak, by różniły się tylko odcieniami. Szafka RTV 200 cm czarna wraz z telewizorem w tym samym kolorze stworzy spójny stylistycznie i harmonijny zestaw. W naszym asortymencie mamy zarówno szafki z nóżkami, jak i te bez oraz bardzo nowoczesne szafki wiszące.

do góry
KORNELO MEBLE MATEUSZ WIERZBA |
ul. Handlowa 13 |
98-400 Wieruszów|
woj. łódzkie |
tel: 577 969 394 |
email: sklep@kornelomeble.pl |
NIP: 9970138488
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium