Najczęstsze błędy podczas urządzania przedpokoju

0
Najczęstsze błędy podczas urządzania przedpokoju

Kufer IWA i Szafa IWA

 

Praktyczna szafka z siedziskiem

Przedpokój często nie dość, że jest mały, to jeszcze bywa nieustawny. Czasem nie ma w nim ani jednej ściany, w której nie byłoby drzwi prowadzących do innych pomieszczeń. Jednocześnie musimy zmieścić tam wiele sprzętów, które są po prostu niezbędne. Dlatego, aby urządzić elegancki przedpokój, który będzie jednocześnie funkcjonalny, warto ustrzec się pewnych błędów. Pamiętajmy, aby:

  • znaleźć miejsce na ukrycie butów – stojąc na podłodze, będą wątpliwą ozdobą przedpokoju, dlatego warto zadbać o to, aby znalazła się tam szafka z siedziskiem,

  • ukryć wszystko to, co nie dodaje temu miejscu uroku – parasole, torebki itp.,

  • zadbać o odpowiednie oświetlenie, które nie tylko uprzyjemni pobyt w przedpokoju, ale pozwoli też dobrze przyjrzeć się sobie w lustrze,

  • meble nie były zbyt duże w stosunku do wielkości przedpokoju.

 

Kufer OLIER

 

Wąska szafa na wieszaki do małego przedpokoju

Wieszak do przedpokoju to jeden z najważniejszych sprzętów w tym pomieszczeniu. Jeżeli jest ono wystarczająco duże, to możemy zdecydować się na wieszak stojący. Nie popełniajmy jednak tego błędu, gdy w przedpokoju nie ma za dużo przestrzeni. Obwieszony kurtkami i płaszczami wieszak będzie nie tylko mało atrakcyjną ozdobą, ale także zabierze dużo cennego miejsca. Dlatego lepsza będzie nawet wąska szafa na wieszaki, w której ukryjemy wszystko to, co nie dodaje uroku przedpokojowi. Częstym błędem, który popełniamy podczas urządzania przedpokoju, jest wyposażanie go w ciemne meble i dodatki, które pomniejszają go optycznie i tworzą ponure wrażenie. Szafka do przedpokoju z siedziskiem niech będzie więc biała lub wykonana z jasnego drewna. Warto znaleźć na nią miejsce, bo to mebel niezwykle praktyczny, zwłaszcza gdy jest otwierana i w jej wnętrzu można coś ukryć.

 

Pufa Metalowa

 

Dekoracje sposobem na elegancki przedpokój

Jeżeli chcemy urządzić elegancki przedpokój, nie powinno w nim zabraknąć przede wszystkim sprzętów i mebli, dzięki którym unikniemy bałaganu i stworzymy harmonijne, miłe dla oka wnętrze. Siedzisko do przedpokoju może spełniać także funkcję dekoracyjną, jeżeli wyposażymy je na przykład w gustowną poduszkę. Wąska szafa na wieszaki może mieć drzwi, które także przyczynią się do tego, że nasz przedpokój zasłuży na miano wizytówki mieszkania. Każdy element wyposażenia wnętrza może być zarówno funkcjonalny, jak i stanowić jego ozdobę. Oferta mebli i dodatków do przedpokoju jest obecnie tak bogata, że nie musimy wybierać pomiędzy tymi dwoma cechami. Gdy już znajdziemy odpowiedni wieszak do przedpokoju, który zajmie niewiele miejsca, i wygodną szafkę z siedziskiem – poświęćmy nieco uwagi dekoracjom. Jednym z częstych błędów popełnianych podczas urządzania przedpokoju jest właśnie zapominanie o tym, żeby ozdobić go gustownymi dodatkami. Na szafce na buty zamiast szpargałów, które jej zdecydowanie nie zdobią, warto postawić wazon z kwiatami, rzeźbę czy inną ładną rzecz, która doda wnętrzu niezaprzeczalnego uroku.

Konsola Metalowa

Komentarze do wpisu (0)

do góry
KORNELO MEBLE MATEUSZ WIERZBA |
ul. Handlowa 13 |
98-400 Wieruszów|
woj. łódzkie |
tel: 577 969 394 |
email: sklep@kornelomeble.pl |
NIP: 9970138488
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium