Meble z lustrem – gdzie się sprawdzą?

0
Meble z lustrem – gdzie się sprawdzą?

Lustro ma talent!

Lustro może przybierać różne formy. Najczęściej wieszamy je na ścianie – w ramie lub bez – aby móc się przejrzeć i skontrolować swój wygląd. Lustra można wykorzystać jednak w o wiele bardziej kreatywny sposób, aby miały duży wpływ na aranżację naszego mieszkania. Lustra mogą spełniać wiele funkcji:

  • zawieszone w odpowiednim miejscu powiększą optycznie wnętrze,
  • odbijają światło, więc są dobrym sposobem na rozjaśnienie ciemnej sypialni czy salonu,
  • mają duży potencjał dekoracyjny, zwłaszcza jeżeli zostaną oprawione w ramy.

Praktycznym rozwiązaniem są meble wyposażone w lustra, które sprawdzą się w małych pomieszczeniach, ale nie tylko. Szafa z lustrem to mebel niezwykle praktyczny – jeżeli ustawimy ją w niewielkim pokoju, to nie musimy już martwić się o to, gdzie powiesimy lustro. W pomieszczeniach o niewielkim metrażu mogłoby to być problematyczne. Dlatego szafa z lustrzanymi drzwiami to produkt, którego zakup warto rozważyć.

 

 

Biała szafa z lustrem – do sypialni i salonu

Od niepamiętnych czasów w szafach montowano lustra. Dawniej jednak były one ukryte w ich wnętrzach, dopóki ktoś nie odkrył, że istnieje lepsze rozwiązanie. O tym, że w pobliżu szafy powinno znajdować się lustro, nie trzeba nikogo przekonywać – to oczywiste. Decydując się na szafę z lustrem otwieraną, mamy dwa w jednym. Nie musimy się już zastanawiać, w którym miejscu umieścić lustro i gdzie szukać takiego, które stylem dopasujemy do szafy, a rozmiarem do wnętrza. Wyjątkowo pięknie prezentuje się WARIO – biała szafa z lustrem na całej szerokości, która jest idealna do sypialni i salonu. Szafa to zwykle duży mebel zajmujący niemało przestrzeni – jasna szafa da wrażenie, że pokój jest większy i mniej zagracony. Przed zakupem szafy, warto dobrze przemyśleć miejsce, w którym ją ustawimy. Dobrze, gdy szafa z lustrem odbija światło, ale ważne jest też to, pod jakim kątem – jeżeli zamiast rozjaśniać wnętrze, będzie nas oślepiać, to znaczy, że coś poszło nie tak.

 

 

Szafa z lustrem – krok w stronę elegancji

Biała szafa z lustrem to mebel, który jest idealny do przedpokoju. Zwykle jest to pomieszczenie ciemne i niewielkich rozmiarów, więc warto stosować triki, które je rozjaśnią i optycznie powiększą. W przedpokoju nie może zabraknąć lustra – sprawdzamy w nim swój wygląd tuż przed wyjściem z domu i zaraz po powrocie. Jednak czasem trudno znaleźć na nie miejsce, zwłaszcza jeżeli chcemy tam zmieścić szafę. Taki mebel już na pierwszy rzut oka robi duże wrażenie, bo oszukuje wzrok, dając iluzję, że przedpokój jest o wiele większy. Pamiętajmy jednak, że szafa z lustrem otwierana odbija nie tylko nasz wizerunek, ale wszystko to, co znajduje się w jej pobliżu. Jeżeli jest to na przykład kuchnia, to warto zadbać o to, by panował w niej porządek, bo wówczas odbicie w lustrze będzie o wiele milsze dla oka. Szafa z lustrem to dobry krok w stronę elegancji. Szklane i lustrzane elementy sprawiają bowiem, że wnętrze wygląda ponadczasowo, wykwintnie i z klasą. Nie kupuj lustra i szafy – lepszym wyborem jest szafa z lustrem!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
KORNELO MEBLE MATEUSZ WIERZBA |
ul. Handlowa 13 |
98-400 Wieruszów|
woj. łódzkie |
tel: 577 969 394 |
email: sklep@kornelomeble.pl |
NIP: 9970138488
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium